Game #DateTimeHomeResultsAwayField
5Tue, May 2421:00Hamilton Croatia 2004 Boys0 - 3BGYSC M2004 MJSL T1Heritage Green 5
4Wed, May 2521:00MHYSC DGFCForfeit by Away TeamFDSC Relegation FCBill Sherring 1
6Wed, May 2521:00FDSC U18MO5 - 0MHYSC U18Olympic 2 (Dundas)
2Fri, May 2719:00East Hamilton Early0 - 1Sparta-C-M-HSL-MunaroloSam Manson Main
10Tue, May 3121:00BGYSC M2004 MJSL T14 - 5Hamilton Serbians BLions Red
7Wed, Jun 0121:00Sparta-C-M-HSL-Munarolo1 - 1Saltfleet SCWilliam Connell Park
9Wed, Jun 0121:00FDSC Relegation FCForfeit By Home TeamEast Hamilton EarlyOlympic 2 (Dundas)
8Fri, Jun 0320:00Globe FC Reserve1 - 0Fdsc MandemNora Frances Henderson HS
14Tue, Jun 0721:00Sparta-C-M-HSL-MunaroloForfeit by Away TeamFDSC Relegation FCWilliam Connell Park
17Wed, Jun 0821:00FDSC U18MO1 - 2Hamilton Serbians BOlympic 2 (Dundas)
16Fri, Jun 1019:00East Hamilton Early1 - 0MHYSC U18Sam Manson Main
15Fri, Jun 1021:00Fdsc MandemForfeit By Home TeamBGYSC M2004 MJSL T1Leisure Park 2
20Mon, Jun 1321:00BGYSC M2004 MJSL T19 - 0Globe FC ReserveLions Red
19Wed, Jun 1521:00FDSC Relegation FCForfeit By Home TeamSaltfleet SCOlympic 2 (Dundas)
21Wed, Jun 1521:00Sparta-C-M-HSL-Munarolo1 - 0MHYSC U18William Connell Park
24Wed, Jun 1521:00MHYSC DGFCForfeit By Home TeamHamilton Serbians BBill Sherring 1
23Fri, Jun 1719:00East Hamilton Early0 - 4Hamilton Croatia 2004 BoysSam Manson Main
22Fri, Jun 1721:00Fdsc Mandem0 - 2FDSC U18MOLeisure Park 1
3Mon, Jun 2021:00Globe FC Reserve1 - 6Hamilton Serbians BBishop Tonnos HS
25Tue, Jun 2121:00Saltfleet SC3 - 0BGYSC M2004 MJSL T1Heritage Green 3
26Wed, Jun 2221:00FDSC Relegation FCForfeit By Home TeamMHYSC U18Olympic 2 (Dundas)
28Wed, Jun 2221:00Sparta-C-M-HSL-Munarolo3 - 3Hamilton Croatia 2004 BoysWilliam Connell Park
29Wed, Jun 2221:00Fdsc Mandem0 - 1MHYSC DGFCLeisure Park 2
30Fri, Jun 2419:00East Hamilton Early0 - 4Hamilton Serbians BSam Manson Main
33Mon, Jun 2721:00Hamilton Croatia 2004 BoysForfeit by Away TeamFDSC Relegation FCHeritage Green 5
31Tue, Jun 2821:00MHYSC U180 - 2Saltfleet SCBill Sherring 1
36Wed, Jun 2919:00East Hamilton Early3 - 5Fdsc MandemSam Manson Main
12Wed, Jun 2921:00FDSC U18MO7 - 1Hamilton Croatia 2004 BoysOlympic 2 (Dundas)
35Thu, Jun 3019:00Hamilton Serbians B4 - 0Sparta-C-M-HSL-MunaroloWinona Vine Estates
39Mon, Jul 0421:00BGYSC M2004 MJSL T11 - 2MHYSC DGFCBisons North Park
37Tue, Jul 0521:00Saltfleet SC1 - 0FDSC U18MOHeritage Green 3
38Tue, Jul 0521:00MHYSC U180 - 1Hamilton Croatia 2004 BoysBill Sherring 1
3*CWed, Jul 0621:00Saltfleet SC2 - 1BGYSC M2004 MJSL T1Heritage Green 3
11Wed, Jul 0621:00MHYSC U183 - 3MHYSC DGFCBill Sherring 1
40Wed, Jul 0621:00FDSC Relegation FCForfeit By Home TeamHamilton Serbians BOlympic 2 (Dundas)
41Wed, Jul 0621:00Globe FC Reserve5 - 3East Hamilton EarlyNora Frances Henderson HS
42Wed, Jul 0621:00Sparta-C-M-HSL-Munarolo3 - 1Fdsc MandemWilliam Connell Park
5*CFri, Jul 0819:00East Hamilton EarlyHome Team Win in PKGlobe FC ReserveSam Manson Main
2*CFri, Jul 0821:00FDSC U18MO3 - 0Fdsc MandemOlympic 2 (Dundas)
4*CFri, Jul 0821:00Sparta-C-M-HSL-Munarolo3 - 2Hamilton Croatia 2004 BoysWilliam Connell Park
43Mon, Jul 1121:00Hamilton Croatia 2004 Boys1 - 8Saltfleet SCHeritage Green 5
1*CTue, Jul 1221:00MHYSC U181 - 0MHYSC DGFCMohawk 3
46Tue, Jul 1221:00BGYSC M2004 MJSL T17 - 0East Hamilton EarlyLions Enclosure
44Wed, Jul 1321:00MHYSC DGFC1 - 1FDSC U18MOBill Sherring 1
47Wed, Jul 1321:00Fdsc MandemForfeit by Away TeamFDSC Relegation FCOlympic 2 (Dundas)
48Wed, Jul 1321:00Sparta-C-M-HSL-Munarolo4 - 1Globe FC ReserveWilliam Connell Park
12*CFri, Jul 1519:00Hamilton Trinacria S.C.6 - 2Sparta-C-M-HSL-MunaroloMohawk 4
45Fri, Jul 1519:00Hamilton Serbians B0 - 0MHYSC U18Shady Acres 1
10*CMon, Jul 1820:30Dundas UnitedAway Team Win in PKFDSC U18MOBishop Tonnos HS
11*CMon, Jul 1821:00Ancaster Impact6 - 1Saltfleet SCMelissa Tancredi Field (CC3)
50Mon, Jul 1821:00Hamilton Croatia 2004 Boys1 - 4Hamilton Serbians BHeritage Green 5
49Tue, Jul 1921:00Saltfleet SC3 - 2MHYSC DGFCHeritage Green 3
52Tue, Jul 1921:00MHYSC U183 - 0Fdsc MandemBill Sherring 1
53Tue, Jul 1921:00BGYSC M2004 MJSL T12 - 3Sparta-C-M-HSL-MunaroloLions Red
54Wed, Jul 2021:00FDSC Relegation FCForfeit By Home TeamGlobe FC ReserveLeisure Park 2
8*CThu, Jul 2121:00Globe FC3 - 1Hamilton Serbians BNora Frances Henderson HS
7*CFri, Jul 2221:00FDSCMOUnited3 - 0Hamilton Croatia MenOlympic 2 (Dundas)
13*CFri, Jul 2221:00Sparta-A-M-HSL-Palios6 - 0East Hamilton EarlyWilliam Connell Park
9*CSun, Jul 2420:00EURU5 - 0MHYSC U18St Jean de Brebeuf HS (turf)
34Mon, Jul 2521:00Globe FC Reserve1 - 5MHYSC DGFCSt. John Henry Newman HS (turf)
1Tue, Jul 2621:00Saltfleet SC3 - 1Fdsc MandemHeritage Green 3
58Wed, Jul 2721:00FDSC U18MO3 - 0Sparta-C-M-HSL-MunaroloOlympic 2 (Dundas)
60Wed, Jul 2721:00FDSC Relegation FCForfeit By Home TeamBGYSC M2004 MJSL T1Leisure Park 2
59Thu, Jul 2821:00Globe FC Reserve2 - 1MHYSC U18Nora Frances Henderson HS
56Fri, Jul 2918:45East Hamilton Early0 - 4MHYSC DGFCSam Manson Main
57Fri, Jul 2921:00Fdsc Mandem0 - 5Hamilton Croatia 2004 BoysLeisure Park 1
17*CTue, Aug 0219:00Hamilton Trinacria S.C.0 - 3Sparta-A-M-HSL-PaliosBishop Ryan HS (turf)
61Tue, Aug 0219:00Saltfleet SC9 - 0East Hamilton EarlyHeritage Green 3
64Tue, Aug 0221:00Hamilton Croatia 2004 Boys0 - 2Globe FC ReserveHeritage Green 5
66Tue, Aug 0221:00MHYSC U18Forfeit by Away TeamBGYSC M2004 MJSL T1Bill Sherring 1
6*CWed, Aug 0321:00SC Mustangs5 - 17Victory FCHeritage Green 3
32Wed, Aug 0321:00FDSC U18MO2 - 0BGYSC M2004 MJSL T1Olympic 2 (Dundas)
63Wed, Aug 0321:00MHYSC DGFC7 - 0Sparta-C-M-HSL-MunaroloBill Sherring 1
65Wed, Aug 0321:00FDSC U18MOForfeit by Away TeamFDSC Relegation FCOlympic 2 (Dundas)
62Fri, Aug 0518:45Hamilton Serbians B2 - 0Fdsc MandemShady Acres 1
13Mon, Aug 0821:00Saltfleet SC4 - 2Globe FC ReserveHeritage Green 3
71Tue, Aug 0921:00BGYSC M2004 MJSL T16 - 0Hamilton Croatia 2004 BoysLions Red
72Tue, Aug 0921:00MHYSC U180 - 2FDSC U18MOBill Sherring 1
70Wed, Aug 1019:00MHYSC DGFCForfeit by Away TeamFDSC Relegation FCBill Sherring 1
67Wed, Aug 1021:00Fdsc Mandem2 - 4Saltfleet SCLeisure Park 1
68Wed, Aug 1021:00Sparta-C-M-HSL-Munarolo5 - 1East Hamilton EarlyWilliam Connell Park
69Fri, Aug 1218:45Hamilton Serbians BForfeit by Away TeamGlobe FC ReserveShady Acres 1
16*CFri, Aug 1221:00FDSC U18MO0 - 2Ancaster ImpactLeisure Park 2
14*CMon, Aug 1521:00Victory FCHome Team Win in PKFDSCMOUnitedLions Enclosure
78Mon, Aug 1521:00Hamilton Croatia 2004 Boys4 - 1FDSC U18MOHeritage Green 5
73Tue, Aug 1621:00Saltfleet SCForfeit by Away TeamSparta-C-M-HSL-MunaroloHeritage Green 3
74Wed, Aug 1721:00Fdsc Mandem1 - 5Globe FC ReserveOlympic 2 (Dundas)
77Wed, Aug 1721:00MHYSC DGFC3 - 0MHYSC U18Bill Sherring 1
27Thu, Aug 1821:00Globe FC Reserve2 - 4FDSC U18MONora Frances Henderson HS
76Fri, Aug 1918:30Hamilton Serbians B1 - 0BGYSC M2004 MJSL T1Shady Acres 1
75Fri, Aug 1919:00East Hamilton EarlyForfeit by Away TeamFDSC Relegation FCSam Manson Main
19*CFri, Aug 1921:00Sparta-A-M-HSL-Palios4 - 2Ancaster ImpactWilliam Connell Park
15*CMon, Aug 2221:00Globe FC1 - 3EURUSt. John Henry Newman HS (turf)
84Mon, Aug 2221:00Hamilton Croatia 2004 Boys1 - 3MHYSC DGFCHeritage Green 5
81Tue, Aug 2321:00BGYSC M2004 MJSL T115 - 0Fdsc MandemLions Red
82Tue, Aug 2321:00MHYSC U181 - 0East Hamilton EarlyBill Sherring 1
80Wed, Aug 2421:00FDSC Relegation FCForfeit By Home TeamSparta-C-M-HSL-MunaroloOlympic 2 (Dundas)
18Thu, Aug 2518:30MHYSC DGFC3 - 1Hamilton Croatia 2004 BoysMohawk 6
18*CThu, Aug 2521:00EURU1 - 3Victory FCMohawk 2
79Thu, Aug 2521:00Globe FC Reserve3 - 1Saltfleet SCNora Frances Henderson HS
83Fri, Aug 2618:30Hamilton Serbians B6 - 0FDSC U18MOShady Acres 1
20*CSat, Aug 2720:00Victory FCAway Team Win in PKSparta-A-M-HSL-PaliosRedeemer North (outdoor)
51Tue, Aug 3021:00FDSC U18MO9 - 1East Hamilton EarlyOlympic 2 (Dundas)
55Sat, Sep 1010:00Hamilton Serbians B1 - 4Saltfleet SCShady Acres 1